SRETAN DAN ŽENA !

Povodom današnjeg Međunarodnog dana žena čestitamo našim marljivim i hrabrim ženama njihov dan. One su te koje svakodnevno vode brigu o našim starijim i nemoćnim sugrađanima i sugrađankama kroz provedbu projekta „Program zapošljavanja žena Grad Županja 2“.

Projekti ovakve vrste imaju vrijednost koja se ne temelji samo na pružanju usluga pomoći u kući krajnjim korisnicima, isplaćenim mjesečnim plaćama ili povećanju ukupnog radnog staža. Osnovna je tendencija ovakvih projekata stvoriti trajnu vrijednost kroz povezivanje cjelokupne zajednice te jačanje interakcije i socijalne osviještenosti među ljudima.

Kroz projekt se upravo to i postiže. Nastavite raditi i dalje na pružanju podrške jedna drugoj i držite se zajedno kako bi se međusobno osnažile i ostale ujedinjene. Danas i svakoga dana u godini. Sretan Dan Žena !