Nabava opreme

Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II.

Grad Županja je nositelj projekta Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II.

1.LISTOPADA, MEĐUNARODNI DAN STARIJIH OSOBA

Povodom Međunarodnog dana starijih osoba, Grad Županja skupa sa svojim zaposlenicama na projektu "Program zapošljavanja žena Grad Županja 2" ovim putem želi svim svojim sugrađankama i sugrađanima starije životne dobi čestitati njihov dan. Zbog nastale epidemiološke situacije nije bilo moguće organizirati druženje s građanima, ali unatoč tome naši krajnji korisnici su dobili mali znak pažnje kao podsjetnik na njihov dan. 

Hvala vam od srca što ste "svojim djelovanjem oblikovali našu prošlost, obilježili sadašnjost i izgradili temelje za budućnost. " (MDOMSP, 2018.)

Što je program Zaželi?

Što je program Zaželi?

ZAŽELI – Program zapošljavanja žena sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda

ZAŽELI-PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA GRAD ŽUPANJA 2, UP.02.1.1.13.0087

Osnovne informacije