1.LISTOPADA, MEĐUNARODNI DAN STARIJIH OSOBA

Povodom Međunarodnog dana starijih osoba, Grad Županja skupa sa svojim zaposlenicama na projektu "Program zapošljavanja žena Grad Županja 2" ovim putem želi svim svojim sugrađankama i sugrađanima starije životne dobi čestitati njihov dan. Zbog nastale epidemiološke situacije nije bilo moguće organizirati druženje s građanima, ali unatoč tome naši krajnji korisnici su dobili mali znak pažnje kao podsjetnik na njihov dan. 

Hvala vam od srca što ste "svojim djelovanjem oblikovali našu prošlost, obilježili sadašnjost i izgradili temelje za budućnost. " (MDOMSP, 2018.)

Što je program Zaželi?

Što je program Zaželi?

ZAŽELI – Program zapošljavanja žena sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda

ZAŽELI-PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA GRAD ŽUPANJA 2, UP.02.1.1.13.0087

Osnovne informacije