21. prosinac 2018
21. prosinac 2018

Sudjelovanje na adventu sa radionicom Zaželi svjetlo

Sa porukom „Budimo svjetlo jedni drugima“ otvoren je ovogodišnji advent u Županji. Zaposlenice projekta „Program zapošljavanja žena Grad Županja“ odlučile su dati svoj doprinos ovogodišnjem programu. Organizirale su radionice pod nazivom „Zaželi svjetlo“na kojemu su izrađivale prigodne ukrase i čestitke. Svaka zaposlenica je svojim korisnicima poklonila izrađeni ukras sa radionice, a preostale ukrase su dijelile posjetiteljima božićnog sajma na trgu. Osim čestitki, ukrasa i promotivnih materijala, zaposlenice su svoje odlično raspoloženje prenosile i na posjetitelje, a to je upravo ono što svakodnevno rade. „Budimo svjetlo jedni drugima, pomozimo onima kojima je najpotrebnije“ uz osmijeh poručuju zaposlenice projekta.