09.travanj 2018
09.travanj 2018

Javno predstavljanje provedbe projekta

JAVNO PREDSTAVLJANJE PROVEDBE PROJEKTA „PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA GRAD ŽUPANJA“

Državna tajnica Ministarstva rada i mirovinskog sustava Majda Burić predstavila je danas u gradskoj vijećnici Grada Županja aktualnosti u vezi provedbe programa „Program zapošljavanja žena – ZaŽeli“ i ostalih mjera zapošljavanja resornog ministarstva, te je predstavljen i projekt Grada Županja koji se provodi u okviru ovoga programa.

Neposredno pred početak javnog predstavljanja programa Zaželi, žene zaposlene u programu dočekale su državnu tajnicu Majdu Burić i uz cvijeće zahvalile što su dobile priliku raditi, te su joj prenijele i zahvale korisnika ovog programa s područja Grada Županja. U izjavi za medije državna tajnica istaknula je kako je program „Zaželi“ najveći projekt ikad financiran iz Europskog socijalnog fonda u visini od milijardu kuna za zapošljavanje žena u teškom položaju.