27. veljače 2018
27. veljače 2018

Svečano potpisani ugovori o radu zaposlenica na projektu

NA UVODNOJ KONFERENCIJI PROJEKTA „PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA GRAD ŽUPANJA“ SVEČANO POTPISANI UGOVORI O RADU

     Dana 27. veljače 2018. godine u velikoj vijećnici Grada Županje održana je uvodna konferencija projekta „Program zapošljavanja žena Grad Županja“. Tom prigodom upriličeno je svečano potpisivanje ugovora o radu sa 50 žena koje će se zaposliti na rok od 24 mjeseca. Osim žena čija će zadaća biti pružanje usluga podrške i potpore starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju, na provedbi projekta zaposlene su još dvije osobe: voditeljica projekta i koordinatorica žena.

     Program uvodne konferencije vodila je gđa. Ana Cvitković-Komesarović, direktorica Lokalne agencije za razvoj Vjeverica d.o.o., koja je i pisala te prijavila ovaj projekt. Nakon uvodnih riječi gradonačelnika Davora Miličevića, prisutne je pozdravila pročelnica Upravnog odjela za gospodarstvo i regionalni razvoj Zrinka Čobanković. Uslijedilo je predstavljanje projekta, nakon čega su nekoliko riječi o projektu uputili i partneri u provedbi: voditelj Ispostave Županja Saša Šumanovac ispred Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područni ured Vinkovci te ravnatelj Saša Užarević ispred Centra za socijalnu skrb Županja.