OBAVIJEST KUPCIMA STANOVA

Predmet: UPLATNICE – otplata stana

Obavještavaju se građani, koji su otkupili stanove na kojima su imali stanarsko pravo i plaćaju ih obročnom otplatom, da je u tijeku obrada svih podataka radi prijelaza iz sadašnjeg programskog sustava u novi programski sustav te zbog navedenog nije moguće izvršiti ispis i dostavu uplatnica za otkup stanova.

Prelazak na novi programski sustav bit će u cijelosti dovršen do 30. rujna 2018. godine.

Zbog navedenog razloga uplatnice za otkup stanova za mjesec srpanj, kolovoz, rujan i listopad 2018. godine bit će dostavljene u listopadu.

Preporučujemo kupcima stanova da otplatne rate za srpanj kolovoz i rujan 2018. godine mogu sami uplatiti po zadnjoj primljenoj uplatnici te će sve takove uplate biti evidentirane.

U slučaju potrebe za dodatnim informacijama ili pomoći u vezi ispunjavanja uplatnica, kupci stanova s obročnom otplatom mogu se obratiti u Upravni odjel za financije, Josipa Jurja Strossmayera 1, prvi kat.

Sa štovanjem,
Marina Jozić, dipl.oec.

Dostaviti:
1. Gradonačelniku,
2. Evidencija - ovdje,
3. Arhiva.

 OBAVIJEST KUPCIMA STANOVA

 

Kategorija: