REZULTATI NATJEČAJA

U postupku provedbe natječaja za najljepše adventsko uređenje okućnice obiteljske kuće, balkona stana i izloga poslovnog prostora na području Grada Županja, izabrani su pobjednici po kategorijama, kako slijedi:

 

NAJLJEPŠE ADVENTSKO UREĐENA OKUĆNICA OBITELJSKE KUĆE:

  1. mjesto – Mešin Marijan, J.J.Strossmayera 201
  2. mjesto – Cvitanović Dora, Dr.Franje Račkog 34a
  3. mjesto – Lukačević Manda, Krunoslava Tkalca 24

Utješna nagrada – Gradsko društvo Crvenog križa Županja, Cjelodnevni boravak, Braće Radića 101

 

NAJLJEPŠE ADVENTSKO UREĐEN BALKON STANA:

Đemić Marina, Trg kralja Tomislava 13

 

NAJLJEPŠE ADVENTSKO UREĐEN IZLOG POSLOVNOG PROSTORA:

Ljekarne Baturina –Ljekarna 1, Veliki kraj 108.

 

Pobjednike pozivamo na uručenje nagrada u utorak, 5. siječnja 2021. godine u prostorijama Grada Županja, J.J.Strossmayera 1 sa početkom u 13.00 sati. Molimo Vas da sa sobom ponesete osobnu iskaznicu i presliku žiroračuna na koji će Vam biti uplaćene novčane nagrade.  

U znak zahvalnosti za sudjelovanje u natječaju, svim prijavljenim kandidatima i kandidatkinjama dostavit ćemo prigodni poklon.