Grad Županja

POZIV NA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI

                                              REPUBLIKA HRVATSKA VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA    GRAD ŽUPANJA  GRADONAČELNIK Povjerenstvo za provedbu natječaja za imenovanje pročelnika/ce u Gradskoj službi Grada Županja Klasa: 112-01/17-01/01 Urbroj: 2212/01-02-17-10 Županja, 15. ožujak 2017. godine                    Na temelju članka 19-22. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi, ( NN 86/08, 61/11 […]

Pročitajte sve

Kultura

P R O G R A M 50. ŠOKAČKOG SIJELA – ŽUPANJA 2017. GODINE

P R O G R A M 50. ŠOKAČKOG SIJELA – ŽUPANJA 2017. GODINE „Oj, Županjo, oj, Županjo, bečki perivoje…“ Subota, 18. veljače 2017. 09,30 sati – OTVORENJE DOKUMENTARNE IZLOŽBE „50 GODINA ŠOKAČKOG                          SIJELA“ – Zavičajni muzej „Stjepan Gruber“ (dvorana „Mladost“) 10.30 sati – MALO ŠOKAČKO SIJELO (dvorana „Mladost“) Nastupaju: Dječji vrtić “Maslačak“ Županja, […]

Pročitajte više

Sport

Graničar ostao sam na vrhu MŽNL

Danas su odigrana posljednja 3 susreta 7. kolo Međužupanijske lige nakon kojih je Graničar iz Županje ostao usamljen na vrhu ljestvice, dok je Vihor pogotkom u 90. minuti došao do tri boda koji su ostali na jednom bodu zaostatka za Županjcima. GRANIČAR – SLOGA 4:1 Nakon jučerašnjeg poraza Čepina u Boboti Graničaru se ukazala prilika […]

Pročitajte više

Zanimljivosti

Virovi dobivaju odmorišta, sjenice…

Tijekom rujna obavljeni su građevinski radovi u izvođenju Projekta krajobraznog uređenja značajnog krajobraza Virovi i posebnog rezervata šumske vegetacije Lože unutar ekološke mreže Natura 2000 Spačvanski bazen. Riječ je o prvoj etapi radova na realizaciji značajnog projekta županijske Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima. Radove je izvela Izgradnja-VVK, a obuhvaćali su geodetsko obilježavanje staze […]

Pročitajte više