Danas su odigrana posljednja 3 susreta 7. kolo Međužupanijske lige nakon kojih je Graničar iz Županje ostao usamljen na vrhu ljestvice, dok je Vihor pogotkom u 90. minuti došao do tri boda koji su ostali na jednom bodu zaostatka za Županjcima.

GRANIČAR – SLOGA 4:1

Nakon jučerašnjeg poraza Čepina u Boboti Graničaru se ukazala prilika da pred svojim gledateljima sam zasjedne na vrh prvenstvene ljestvice što je Bušićeva momčad nakon odlične utakmice i ostvarila. 200 gledatelja u Županji je doista moglo uživati u dobroj partiji koju su pogotkom otvorili gosti iz Nove Gradiške, odnosno mladi Franjo Matijević jednim prekrasnim zgoditkom. Nije to pokolebalo domaće koji su do poluvremena preokrenuli golovima Pastuovića i Lotara, da bi odmah na početku drugog poluvremena za 3:1 zabio Prkić. Još dva pogotka pala su u završnici utakmice, najprije je u 87. minuti mlađahni Elvir Bukva zabio za domaće, da bi u sudačkom dodatku konačni rezultat postavio još mlađi Leo Jurišić.

– Bila je odlična utakmica, gosti su poveli jednim pogotkom sa 25 metara, ali mi smo nastavili igrati i uspjeli smo preokrenuti do poluvremena i onda smo posao odradili rutinski. Sada smo sami na vrhu, naravno da smo zadovoljni, dok nas ide neka ide, nastavit ćemo se boriti pa ćemo vidjeti kud će nas to odvesti. Čestitam svojim suigračima na pobjedi, a gostima na jednoj dobroj i korektnoj utakmici – nakon susreta nam je rekao kapetan Graničara Dejan Draganović.

– Dobro smo otvorili utakmicu, Franjo je zabio jedan sjajan gol iz daljine, onda je Graničar dodao gas i preokrenuo. Mi smo sve u svemu odigrali jednu solidnu utakmicu, ali domaćin je jednostavno trenutno kvalitetniji i to je to. Moji dečki su dali sve od sebe, a domaćin je zasluženo osvojio bodove – komentar je Ive Babića, trenera momčadi iz Nove Gradiške.